Arge Tesisat Servisi

Su Tesisat Firmamız İstanbul’da 2008 yılından bu yana su kaçağı, gider tıkanmaları ve petem temizliği sorunlarına karşı geniş kadrosu uzman ekibi ve profesyonel özel teknolojik cihazlarıyla müşteri memnuniyetini önde tutarak hizmet vermektedir. İstanbul tesisat servisimizle, tüm semt ve ilçelerde kamerayla su kaçağı tespiti, robot cihazla tıkanıklık açma ve petek temizliği konularında kısa sürede etkili çözümler üretmekteyiz. Firmamız Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm ilçe, semt ve mahallelerine hizmet vermektedir.

Su tesisatı sorunlarına, eski klasik yöntemlerin yanı sıra, yeni ve teknolojik cihazlarla müdahale etmekteyiz. Cihazlarımız sayesinde su kaçağı tespiti ve tıkanıklık sorunlarını hızlıca ve noktasal olarak buluyoruz. Bu sayede gereksiz yere fayans ve yerleriniz kırılmaz. Ayrıca tahmini olarak arıza tespiti yapmadığımız için uzun süren tadilat süreçlerinin önüne geçmiş oluruz.

Su kaçağı ve tıkanıklık açma problemlerine karşı kullandığımız bazı cihazlar; robot cihazlar, termal kameralı cihazlar, akustik dinleme cihazları ve nem ölçerlerdir. Bu cihazların kullanımı ile sorun hızlıca ve kolaylıkla bulunur. Tıkalı gider borusu açma, su sızıntısı, damlatma, kabarma, sararma, rutubet, tavandan su akıntısı, duvardan su kaçırması ve patlak boru tespiti gibi birçok su tesisatı sorununa müdahale etmekteyiz.

Gider Tıkanıklığı Açma

Tıkalı pimaş gider borularını kameralı cihazlarla görüntüleyip, tıkanmaya neden olan sorunu temizleyerek müdahale ediyoruz.

Devamını Gör

Kamerayla Su Kaçağı Bulma

Kameralı görüntüleme cihazlar ile su kaçakları noktasal olarak kısa sürede bulunup müdahale edilmektedir.

Devamını Gör

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış tuvalet/klozet giderlerini özel teknolojik cihazlar ile tespit ederek tıkalı olan alanı açıp temizliyoruz.

Devamını Gör

Su Sızıntısı Bulma

Ev ve işyerlerinizde oluşan sızıntıları robotik cihazlarımızla kırmadan kısa sürede noktasal olarak bulup müdahale diyoruz.

Devamını Gör

Mutfak Lavabo Gider Tıkanıklığı

Mutfak lavabo giderine atılan katı, suda erimeyen cisimler yüzüne tıkanan gideleri hızlı bir şekilde açarak temizliyoruz.

Devamını Gör

Petek Temizleme

Petek bakım, temizlieme ve arıza durumlarında ya da ısı performansı sorunlarına karşı özel cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.

Devamını Gör